01
Wt, kwietnia

Jura Krakowsko-Częstochowska - idealna także na konferencje i szkolenia

Turystyka
Typography

Tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej z pewnością znane są każdemu amatorowi turystyki. To wyjątkowy obszar zachwycający urozmaiconą rzeźbą terenu, który skrywa wiele wyjątkowych zabytków sprzed wieków. Nie bez powodu Jura należy do najbardziej cennych polskich regionów, a co roku odwiedzają ja licznie podróżnicy nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Obecnie może pochwalić się także bardzo dobre rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, co powoduje, że pobyt właśnie w tym miejscu jest jeszcze bardziej komfortowy.

Jednak Jura Krakowsko-Częstochowska to nie tylko kapitalny kierunek wakacyjnych czy weekendowych wojaży - to również szeroka gama atrakcyjnych propozycji dla biznesu. Działające tutaj pensjonaty i hotele oferują firmom noclegi w przystępnych cenach, a ponadto rozbudowane zaplecza przeznaczone do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów czy pikników firmowych i imprez integracyjnych. To jedyna tego rodzaju okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zatrzymać się w malowniczym zakątku Jury, by poświęcić tu czas zarówno na sprawy biznesowe, jak i na wypoczynek.

Jednym z kluczowych powodów popularności Jury Krakowsko-Częstochowskiej wśród klientów biznesowych, oprócz jej pięknych krajobrazów, jest lokalizacja. W okolicy znajdują się takie duże miasta jak Kraków, Katowice oraz miasta aglomeracji śląskiej, Częstochowa, a ponadto dzięki połączeniom drogowym, kolejowym i lotniczym jest ona dobrze skomunikowana z Warszawą, Łodzią czy Wrocławiem.

Dobór odpowiedniego miejsca do organizacji konferencji, szkolenia czy innych spotkań biznesowych zwykle nie jest żadnym problemem - działa tu wiele obiektów oferujących swoim gościom odpowiednią infrastrukturę do tego rodzaju przedsięwzięć. Wybierając atrakcyjną ofertę, można wobec tego nie tylko uzyskać kapitalną przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych, ale również do zobaczenia najciekawszych atrakcji Jury - warownie na Szlaku Orlich Gniazd, Ojcowski Park Narodowy, jaskinie, Pustynia Błędowska, a to tylko kilka propozycji, ponieważ jest ich znacznie więcej.

Urządzenie spotkania biznesowego na malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to wobec tego doskonały wybór dzięki dostępności szerokiego zaplecza dla firm, świetnej lokalizacji blisko dużych metropolii, a także mnogości rozrywek - również rekomendowany w przypadku wydarzeń międzynarodowych, gdy zagranicznym uczestnikom pokazać można piękno Polski.

Do organizacji spotkań biznesowych zaprasza Hotel Fajkier położony na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc. Gościom oddaje do dyspozycji nie tylko komfortowo urządzone pokoje i apartamenty, ale również w pełni wyposażone sale konferencyjne z flipchartami, projektorami multimedialnymi, systemami nagłośnienia, zaciemnienia, klimatyzacją oraz dostępem do bezprzewodowego internetu Wi-Fi. W trakcie spotkań prowadzona jest też obsługa gastronomiczna przerw kawowych, dostępne są lunche i kolacje. Po godzinach czekają bar, strefa Wellness & SPA z basenem, a także szeroka gama atrakcji dostępnych na Jurze. Z ofertą Hotelu Fajkier można zapoznać się na jego stronie pod adresem: www.hotelfajkier.pl.