24
Wt, kwietnia

Kolejne kreatywne spotkanie już w poniedziałek. Tym razem w Krośnie

Krosno
Typography

30 czerwca 2014 roku w hotelu Nafta Krosno odbędzie się drugi warsztat motywacyjny w ramach kampanii społecznej ?Zostań tutaj- twórz Podkarpacie?. To kolejna okazja dla mieszkanek województwa na zaznajomienie się z możliwościami własnego regionu oraz poznanie nowych szans rozwoju.

Bezpłatny warsztat jest już drugim takim wydarzeniem organizowanym przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego. Celem spotkania jest zmotywowanie niezatrudnionych mieszkanek województwa do działania, a także ukazanie im nowych ścieżek rozwoju osobistego i zawodowego. Będzie ono także okazją do poznania województwa podkarpackiego jako obszaru pełnego możliwości.

W programie warsztatu, prowadzonego metodą dramy stosowanej, znajdzie się m.in. tworzenie mapy myśli, technika skutecznego działania oraz sztuka zadawania pytań na drodze do sukcesu. Zajęcia dla uczestniczek, tak jak poprzednio, poprzedzone zostaną przemówieniami motywacyjnymi. Prelegentkami na spotkaniu w Krośnie będą prezeska Fundacji Rozwoju ?Dobre Życie?- Aleksandra Chodasz oraz gość specjalny Iga Dżochowska- założycielka Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu.

Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2014 roku, o godzinie 16:30 (potrwa 3 godziny zegarowe) w hotelu Nafta Krosno przy ul. Lwowskiej 21 w Krośnie. Udział bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na podane adresy e-mail:

Agnieszka Kojder-Walaszek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Blanka Kopeć - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Agnieszka Pryca - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.