27
Pt, kwietnia

Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem "Solidarności"

Krosno
Typography

Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim "Solidarności" i Olimpijczyków pojawią się w najbliższy piątek na drogach powiatu jasielskiego. Policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu. W czasie wyścigu kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym.

W najbliższy piątek na Podkarpacie zawita 25. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Trasa IV etapu wyścigu prowadzić będzie z Nowego Sącza do Krosna m.in. drogami powiatu jasielskiego. Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Rozpoczęcie IV etapu nastąpi o godz. 13.30 w Nowym Sączu. Wjazd kolarzy na drogi powiatu jasielskiego przewidywany jest na godzinę 16.15 ? Wola Cieklińska, a wyjazd na godz. 17.25 ? Szebnie.

Trasa wyścigu przebiegała będzie przez miejscowości:  Wola Cieklińska ? Cieklin ? Dębowiec ? Zarzecze ? Łajsce ? Glinik Polski ? Umieszcz ? Gąsówka ? Czeluśnica ? Gliniczek ? Roztoki ? Sądkowa ? Tarnowiec ? Dobrucowa ? Szebnie.

Zamknięcie ruchu na wyżej wymienionej trasie nastąpi około 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy do czasu przejazdu samochodu z napisem ?KONIEC WYŚCIGU?.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.