02
Śr, maja

Recital gwiazd programu „Aplauz aplauz” w CH Plaza Rzeszów

Rzeszów
Typography

Małgorzata Boć oraz jej córka Patrycja Chmiel znane z popularnego programu TVN „Aplauz aplauz” już w najbliższą niedzielę 14 lutego 2016 r. wystąpią w CH Plaza Rzeszów. Ich wyjątkowy recital będzie częścią Walentynkowej imprezy, podczas której dla zakochanych przygotowano m.in. zawody dla par z cennymi nagrodami oraz czekoladowe warsztaty.

Recital gwiazd programu TVN „Aplauz aplauz” rozpocznie się o godzinie 16:00 w atrium CH Plaza Rzeszów. Podczas koncertu usłyszeć będzie można m.in. romantyczne aranżacje popularnych piosenek, które z pewnością dostarczą wszystkim zakochanym ogromnych wzruszeń. Małgorzata Boć i jej córka Patrycja Chmiel to znane rzeszowskie artystki od lat związane m.in. z zespołem 21. Brygady Strzelców Podhalańskich.

Recital będzie częścią Czekoladowych Walentynek w CH Plaza Rzeszów. W niedzielę 14 lutego Centrum zaprasza m.in. na warsztaty czekoladowych upominków. Od godziny 11:00 na zakochanych czekać będą czekoladowe fontanny, czekoladowe upominki i specjalne warsztaty, podczas których każdy będzie mógł zrobić dowolną czekoladową figurę. Jest to doskonały pomysł na niezapomniany upominek Walentynkowy.

Dodatkowo Centrum zapraszam zakochanych na wyjątkowy recital dla zakochanych oraz sesje foto w amerykańskiej stylizacji z zabytkowym caddilaciem. Zdjęć będzie można odebrać na miejscu zaraz po zakończeniu sesji.

Najważniejszą atrakcją Walentynek z CH Plaza Rzeszów będą jednak zawody dla par organizowane razem z klubem fitness CityFit. W godzinach od 14:00 do 16:00 pary uczestniczące w rozgrywce będą miały do pokonania, specjalnie oznaczoną trasę na terenie CH Plaza Rzeszów. W wybranych punktach będzie trzeba wykonać zadania punktowane serduszkami. Para, która zdobędzie największą ilość serduszek, wygra voucher na pobyt w Splendor SPA Hotel i wyjątkowy zabieg Czekoladowa pokusa. Zapisy do udziału z Walentynkowych zawodach dla par przyjmowane są do piątku 12 lutego 2016 r. w biurze CityFit w CH Plaza Rzeszów.

Na Czekoladowe Walentynki z CH Plaza Rzeszów zapraszamy w najbliższą niedzielę 14 lutego 2016 r. w godzinach od 11:00 do 18:00. Szczegóły imprezy można znaleźć na www.plazarzeszow.pl oraz na profilu facebook.

Plaza Recital