Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej w Brzozowie

Fundacja "W Trosce o Życie" działająca przy NZOZ DAR-MED w Brzozowie organizuje akcje charytatywną w ramach obchodów Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej pod hasłem POMAGAJMY Z UŚMIECHEM. Program akcji obejmuje komediowy spektakl teatralny pt. "Randka w Ciemno Na Dwie Pary" połączony z aukcją sztuki, z czego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz osób wymagających opieki paliatywnej.

W ramach wydarzenia przedstawiony zostanie komediowy spektakl teatralny "RANDKA W CIEMNO- NA DWIE PARY" w doborowej obsadzie, któremu towarzyszyć będzie charytatywna aukcja sztuki.

Zysk ze sprzedanych biletów i obrazów przeznaczony zostanie na statutowa działalność Fundacji i trafi w ręce najbardziej potrzebujących podopiecznych Fundacji.

Mamy nadzieje, ze wspólnie wypełnimy sale i że szlachetny cel, jaki sobie przedkładamy spotka się z Wasza aprobata!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Bilety zakupić można osobiście poprzez kontakt z Biurem Fundacji, jak również droga internetowa: www.bilety.dar-med.eu . Cena biletu: 50 zł.

Dodatkowo, z puli wszystkich sprzedanych biletów po spektaklu wylosowany zostanie jeden szczęśliwy, a jego właściciel otrzyma nagrodę rzeczowa, jaka jest Telewizor LED "32 . Może to Ty okażesz się być zwycięzcą!

 

randka w ciemno