18
So, Sty

Policjanci z Wydziału do walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali we wtorek Małgorzatę B. - lekarkę z Kamienia, podejrzewaną o przyjmowanie korzyści majątkowych. Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty w tej sprawie. Za wręczanie oraz przyjmowanie korzyści materialnej grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Dzisiaj rano policjanci zabezpieczyli miejsce znalezienia niewybuchu w lesie na terenie Rudnika nad Sanem. Niewybuch zostanie zneutralizowany przez saperów z jednostki rozminowania.

O godz. 9 dyżurny niżańskiej komendy został poinformowany o odnalezieniu niewybuchu w lesie w Rudniku nad Sanem. Wystający z ziemi prawdopodobnie, pocisk burzący z czasów I wojny światowej został zauważony przez spacerujące po lesie małżeństwo.

Policjanci z Przeworska zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę, którzy podrabiali i wprowadzali do obiegu falsyfikaty banknotów o nominale 50 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli również sprzęt, za pomocą którego były podrabiane. Jednemu z mężczyzn grozi kara pozbawienia wolności nawet do 25 lat, pozostałym do lat 10.

Więcej artykułów…