24
Śr, Lip

Pierwsza hala MAKRO w Polsce powstała w 1994 roku w Warszawie. Dzisiaj to już 30 hal i 11 MAKRO Punktów. W Polsce już ponad 2 mln Klientów zaufało sieci MAKRO, a na świecie MAKRO Cash and Carry obsługuje blisko 20 mln zadowolonych Klientów.

Wiodąca sieć zaopatrująca przedsiębiorców, przez lata istnienia w Polsce nabyła wiedzę i doświadczenie w kompleksowym zaspokajaniu potrzeb Klientów. W ofercie sieci MAKRO można znaleźć kompleksowe zaopatrzenie dla gastronomii, hoteli jak również szeroką gamę materiałów biurowych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania każdej firmy.

W sobotę (19 września) odbył się jubileuszowy bieg z okazji 5-lecia powstania Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Poprowadź Mnie przez Świat" pod hasłem "Biegamy i Spełniamy Marzenia". 

Na dystansach 5km i 10 km wzięło udział ponad 170 biegaczy. W ramach imprezy odbył się również integracyjny bieg z podopiecznymi Stowarzyszenia na dystansie 1 km oraz III Piknik Rodzinny.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Niżańskiego - Robert Bednarz

Już jutro (sobota 19 września) rusza jubileuszowy bieg z okazji  5 -lecia powstania Stowarzyszenia  "Poprowadź Mnie przez Świat". Bieg odbędzie się  na dystansie 5 km i 10 km.  To wydarzenie  sportowe  połączone będzie z III Piknikiem Rodzinnym "SPEŁNIAĆ MARZENIA ".

Serdecznie zapraszamy miłośników biegania oraz tych, którzy preferują aktywny sposób spędzania czasu wolnego. Weź udział! Pobiegnij!  Wygraj!

Zaczynamy o godzinie 10:00 - BAW SIĘ RAZEM Z NAMI ! 

Więcej artykułów…