22
Cz, Sie

Amatorska PlusLiga 2011 w Rzeszowie

Siatkówka
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Znamy wyniki tegorocznej rekrutacji do Amatorskiej PlusLigi. Do rozgrywek zgłosiło się 374 drużyn i 167 zawodników indywidualnych, z których stworzyliśmy 16 zespołów. Tym samym pobiliśmy ubiegłoroczny rekord, bo liczba drużyn zwiększyła się aż dwukrotnie. W sumie w Amatorskiej PlusLidze weźmie udział 390 drużyn!

Teraz przyszedł czas na prawdziwą sportową rywalizację. Od 19 marca przez kolejne cztery weekendy drużyny startujące w Kategorii Open spotkają się na halach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu, aby z etapu eliminacji wyłonić po osiem drużyn z każdego miasta, które utworzą ligę. Ze względu na ilość zgłoszeń drużyny startujące w Kategorii Młodzieżowej, automatycznie uzyskują awans do rozgrywek ligowych. Jedynym miastem, w którym odbędzie się faza eliminacyjna dla Kategorii Młodzieżowej jest Rzeszów.

W Rzeszowie zagra 30 drużyn w Kategorii Open i 14 drużyn w Kategorii Młodzieżowej. Mecze w ramach eliminacji odbędą się 26.03, 27.03, 02.04 oraz 03.04 w hali sportowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II przy ul. Grunwaldzkiej w Tyczynie.

We wszystkich miastach fazę eliminacyjną gramy systemem grupowym, do dwóch wygranych setów (do 25 punktów) i do 15 punktów tie break. Przypominamy, że drużyny, w których znajdą się zawodnicy posiadający licencje zawodnicze wydane przez PZPS/WZPS, zostaną zdyskwalifikowane.

Na stronie www.amatorskaplusliga.pl w zakładce ?Rozgrywki? można sprawdzić w jakim terminie i o której godzinie zagra Wasza drużyna. Aby wydrukować formularz należy zalogować się na konto drużyny, poprzez dane trenera bądź kapitana: adres e-mail i hasło lub PESEL w przypadku drużyn, które rejestrowały się przez Punkty Sprzedaży Sieci Plus. Zawodnicy indywidualni po zalogowaniu zobaczą nazwę drużyny oraz emaile pozostałych zawodników. Jeśli system nie będzie mógł odszukać drużyny lub zawodnika, oznacza to, że niekompletnie wypełniliście formularz rekrutacyjny bądź nie spełniacie wymogów regulaminowych. W takich sytuacjach prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i życzymy sportowej rywalizacji w atmosferze weekendowego relaksu!