20
So, Kwi

Działacze Legii poszukują piłkarzy skrzydłowych, którzy pomogą zbudować i wzmocnić drużynę. Klub rozgląda się m.in. wśród piłkarzy ze Wschodu i Skandynawii. Do priorytetów stołecznego klubu zalicza się także przedłużenie kończących się latem kontraktów z sześcioma piłkarzami.

Być kibicem swojej ukochanej drużyny piłkarskiej to nie oglądać mecze w telewizji. Kibice piłkarscy podążają za swoimi drużynami na wszystkie mecze. Najważniejszym jest podczas takich meczy, aby wyglądać jak kibic danej drużyny i aby inni bez chwili zawahania wiedzieli, której drużynie się kibicuje.

Prawdziwy fan piłki nożnej wie o swojej drużynie wszystko i jednocześnie utożsamia się z nią. Naturalnym więc jest noszenie koszulek w barwach swojego klubu piłkarskiego.

Wtorkowy wyczyn Roberta Lewandowskiego nie uszedł uwadze internautów. Pięć goli strzelonych VfL Wolfsburg sprawiło, że Polak stał się bohaterem wielu memów.

8 minut i 59 sekund. Tyle czasu potrzebował Robert Lewandowski do strzelenia pięciu goli w meczu Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg. Polak pojawił się na boisku dopiero na początku drugiej połowy spotkania i już w 51. minucie po raz pierwszy pokonał bramkarza rywali. Trzy bramki zdobył w 202 sekundy, co jest najszybszym hat-trickiem w historii Bundesligi. Dodatkowo kapitan naszej reprezentacji został pierwszym piłkarzem od 1991 roku, który zaliczył pięć trafień w meczu niemieckiej ekstraklasy.

Komisja Dyscyplinarna PZPN wszczęła postępowanie dyscyplinarne w związku informacjami dotyczącymi wydarzeń z udziałem członka zarządu PZPN Kazimierza Grenia w Dublinie.

Przypomnijmy, że w poniedziałek Irish Examiner poinformował, że w niedzielę, czyli w dniu meczu el. Euro 2016 Irlandia - Polska (1:1), Kaziemierz Greń został aresztowany przez irlandzką policję w związku z dystrybucjąbiletów w miejscu publicznym bez posiadania odpowiedniej licencji. Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej noc z niedzieli na poniedziałek spędził w areszcie, a w poniedziałek stawił się przed sądem, przed którym - według Irish Examiner - przyznał się do stawianego mu zarzutu dystrybucji biletów w miejscu publicznym bez odpowiedniej licencji.