24
Śr, Kwi

Jeśli ktoś ma dość okularów to obecnie może się ich już na zawsze pozbyć. Przygotowanie soczewek progresywnych to bez wątpienia technologiczna rewolucja w zakresie optyki. Jest to alternatywa dla tych osób, które muszą nosić okulary do patrzenia w dal oraz do bliży. Dzięki nim można mieć ostre widzenie na każdą odległość, co ważne okulary takie są wygodne w użytkowaniu i nie będzie trzeba ich stale zmieniać.

Elektrokardiogram  to graficzny zapis wielkości i kierunku zmienności potencjału elektrycznego wytwarzanego przez serce.  Jest to zarejestrowana aktywność serca przy pomocy elektrod zamocowanych na skórze.

Rehabilitacja to pojęcie bardzo szerokie i jednocześnie bardzo popularne. Swoją popularność i powszechność zawdzięcza w dużej mierze temu, że sama w sobie rehabilitacja staje się coraz bardziej popularna. Pomału zaczynamy odchodzić od stereotypu, który zakładał, że rehabilitacja to pojęcie, które wiąże się tylko i wyłącznie z osobami starszymi i cierpiącymi na różnego rodzaju dolegliwości. Dobrze jest zatem wiedzieć, jak szeroka jest to dziedzina badań. Poniższy artykuł w całości poświęcony będzie rehabilitacji neurologicznej.

Być mężczyzną to dla mężczyzny znaczy po prostu tyle, by w każdej, nawet najbardziej intymniej sytuacji, stawać na wysokości zadania. Jednak przychodzą takie chwile, że choćby się nie wiem jak bardzo człowiek starał, sprzęt go zawodzi. I to sprzęt, którego w żaden sposób nie da się wymienić na nowy egzemplarz!

Więcej artykułów…