19
Śr, Cze

Top Stories

Początek tegorocznej edycji imprezy „Dni Miasta i Gminy Nowa Sarzyna” nie zapowiadał się optymistycznie przez padający deszcz, który przywitał widzów odwiedzających stadion MZKS „UNIA”. Jednak z każdą chwilą widzów przybywało i atmosfera przed sceną robiła się coraz wspanialsza.

Policjanci z Wydziału do walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali we wtorek Małgorzatę B. - lekarkę z Kamienia, podejrzewaną o przyjmowanie korzyści majątkowych. Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty w tej sprawie. Za wręczanie oraz przyjmowanie korzyści materialnej grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Anny Klich, 33-letniej mieszkanki Jeżowego. Zaginiona 28 czerwca br. około godz. 19 wykonała ostatnie połączenie telefoniczne z rodziną.

Dzisiaj rano policjanci zabezpieczyli miejsce znalezienia niewybuchu w lesie na terenie Rudnika nad Sanem. Niewybuch zostanie zneutralizowany przez saperów z jednostki rozminowania.

O godz. 9 dyżurny niżańskiej komendy został poinformowany o odnalezieniu niewybuchu w lesie w Rudniku nad Sanem. Wystający z ziemi prawdopodobnie, pocisk burzący z czasów I wojny światowej został zauważony przez spacerujące po lesie małżeństwo.

Policjanci z Przeworska zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę, którzy podrabiali i wprowadzali do obiegu falsyfikaty banknotów o nominale 50 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli również sprzęt, za pomocą którego były podrabiane. Jednemu z mężczyzn grozi kara pozbawienia wolności nawet do 25 lat, pozostałym do lat 10.

Światowej sławy pianista z Urugwaju - Miguel Lecueder, koncertem 6 maja 2016 w zabytkowych wnętrzach Dworu Kombornia zainauguruje V Festiwal Karpacki Wieczory Muzyczne w Dworze Kombornia – wiosna 2016. Patronat Honorowy nad koncertem objęła Ambasada Urugwaju w Polsce. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Czy fotel biurowy można dobierać pod kątem specyfiki użytkowania? Okazuje się, że wymagania wobec fotela można sprecyzować bardzo szczegółowo.

Każdemu z nas zdarza się przeprowadzać remont. Remont sam w sobie to czysta przyjemność. Jednak sprzątanie po nim do przyjemności zdecydowanie nie należy. Możemy jednak ten obowiązek znacznie sobie ułatwić, przeczytaj jak to zrobić.

Każdy z nas ma swoje różne potrzeby. Część osób żyje bardzo skromnie i nie potrzebuje zbyt wiele do funkcjonowania. Jednak większość z nas pragnie żyć na co najmniej średnim poziomie. Często staramy się coś zmienić w naszym otoczeniu, aby było się nam lepiej. Taką zmianą może być na przykład remont. Jednak u wielu naszych rodaków pojawia się pytanie skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Okazuje się, że rozwiązań takiego stanu rzeczy może być wiele. Jednym z nich mogą być pożyczki oferowane w parabankach, jednak pod pewnymi warunkami.

Kupując los na loterii, zawsze bierzemy od uwagę jedynie pozytywny aspekt tego czynu, chcemy po prostu wygrać fortunę i polepszyć swoje życie. Osoby, które regularnie przychodzą do kolektur bądź grają online, zazwyczaj spożytkowałyby wygrane pieniądze na spłatę zaciągniętych kredytów, kupno domu, wymarzone wakacje czy pomoc bliskim. Na pewno i Tobie niejednokrotnie zdarzyło się marzyć o „szóstce” w Totka i snułeś już plany, co zrobisz z tak wielką kasą.

Martyna Jakubowicz z zespołem wystąpi 17 kwietnia w rzeszowskim klubie Jazz Room. 

Martyna Jakubowicz to jedyna swoim rodzaju wokalistka i songwriterka, obdarzona charyzmą i charakterystycznym głosem, który sprawa, że jej ballady, łączące wpływy folku, bluesa i rocka, należą do najbardziej rozpoznawalnych pośród kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Jasne, od chęci i w miarę realistycznej analizy swoich możliwość - może to być nawet rodzaj analizy SWOT, wszak agroturystyka to co raz rzadziej (albo i wcale) jedynie sezonowe działania, ma już być narzędzie generowania dochodów przez cały rok.