27
Śr, Maj

BILET PIĘCIODNIOWY

Rzeszów
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zachęca w grudniu do zakupu imiennego biletu pięciodniowego, który upoważnia jego posiadacza do podróżowania w okresie jego ważności wszystkimi liniami komunikacji miejskiej w Strefie A. Bilet pięciodniowy uprawnia do nieograniczonej ilości przejazdów w pięciu kolejnych dniach wybranych przez Pasażera, bilet ważny jest przez całą dobę do godz. 23 :59 piątego dnia terminu ważności.

Zakładając, że Pasażer w ciągu dnia będzie korzystał kilkakrotnie z komunikacji miejskiej (np. przejazd do pracy, do szkoły, na zakupy, zajęcia dodatkowe) to zaoszczędzi na zakupie kolejnego biletu.

Średnio licząc, że Pasażer przesiada się 3 razy w ciągu jednego dnia to koszt jednego przejazdu na podstawie biletu pięciodniowego wyniesie:

  • bilet normalny - 26,00 zł : na 5 dni = 5,20 zł (1 dzień) : na przejazdy = 1,73 zł za 1 przejazd,

  • bilet ustawowy-13,00 zł : na 5 dni = 2,60 zł (1 dzień) : na 3 przejazdy = 0,87 zł za 1 przejazd,

  • bilet samorządowy-16,00 zł : na 5 dni =3,20 zł (1 dzień) : na 3 przejazdy = 1,07 zł za 1 przejazd.

Bilet pięciodniowy jest doskonałym rozwiązaniem w okresie kiedy nie zamierzamy korzystać z komunikacji przez pełen miesiąc z uwagi na urlop, wyjazd lub z innych powodów.

Zapraszamy do korzystania z tego rodzaju biletów, są one dostępne w sprzedaży w Kasach Biletowych oraz Punktach Obsługi Pasażera Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie.